LOFT OFISS

Rīga, Akmeņu iela.

“LOFT office” projekts ir realizēts Daugavas krastmalā, kas dot vienreizēju iespēju ofisa darbiniekiem vērot to no katra ofisa loga. Interjera koncepcijas pamatā ir 2 savstarpējās pretestības – mūsdienīgie materiāli, atvērtās komunikācijas un dabas motīvi. Rūsa un dzīvie augi ozola masīva puķupodos pret melnām metāliskām konstrukcijām un monolīto betona grīdu un griestiem. Tādā veidā interjeram piemīt ne tikai strikta darba procesa īpašības, bet arī dabas miers, kas var būt īstenots, piemēram, pusdienu pārtraukumā.

Mēbeles ofisam piegādāja mūsu partneri no veikala Kate. Mēbelēs tika izmantotas naturālā ozola tekstūras, rūsas krāsas atdarinājums, melnā krāsotā metāla akcenti. Visas līnijas ļoti lakoniskas un askētiskas, kas uzsver ofisa dzīvā darba procesa būtību nevis tikai atsevišķi stāvošās mēbeles.

Dizaina koncepcijas realizācija ir tikai mazā daļa no interjera dizaina procesa. Darbs ar pasūtītāju, kompromisu meklējums un tā aktīva piedalīšanās saskaņošanā ir ļoti svarīga labākā rezultāta sastāvdaļa. 

Apgaismojums: Novalux, Schneider Electric

Mēbeles: BoConcept, Brado, Diemmebi, Natuzzi, Pedrali, Infiniti Design, Cane-line

Santehnika: Duravit, Hansgrohe, Franke

Krāsa: Caparol

Mēbeles pēc pasūtījuma: TA-Style