«Elizabetes Rezidence» – viena no spilgtākajām Rīgas arhitektūras mantojuma pērlēm – celta 19. gadsimta beigās un pilnībā renovēta 2013./2016. gadā, nama vēsturiskajā veidolā izveidojot mūsdienīgu un elitāru dzīvojamo telpu. Nams atrodas pašā Rīgas sirdī, kur rokas stiepiena attālumā pieejams viss, kas nepieciešams ērtai dzīvei.

Ēkā ir 21 dzīvoklis no otrā līdz sestajam stāvam, tajā skaitā, 3 divlīmeņu dzīvokļi, ar dzīvojamo platību no 65 līdz 145 m^2. Telpas pirmajā stāvā ir paredzētas komerciālai izmantošanai. Pagrabstāvā atrodas noliktavu telpas ar platību 3-9 m^2, kas paredzētas ikvienam no ēkā esošajiem dzīvokļiem, kā arī mājas tehniskās apkopes telpas. Ēkā ir uzbūvēta daudzstāvu stāvvieta 8 automašīnām ar izbrauktuvi no pagalma.

Daļa dzīvokļu tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kas ir veikta pēc speciāli izstrādāta dizaineru projekta. Pārējos dzīvokļos pircēji var dot priekšroku vienam no trijiem iekšējās apdares dizaina risinājumiem.

Interjerā jūtams laicīgas mākslas pieskāriens, kas eleganti apvienots ar augstu funkcionalitāti. Unikalitāti katram dzīvoklim piešķir individuāli izgatavoti interjera priekšmeti no koka un stikla pie māksliniekiem ar vārdu.

Kvalitātes garants ir pasaulē slavenu zīmolu izmantošana. Rozetes un slēdži – Vācijas zīmols Jung. Keramikas santehnika no Falper, Zucchetti, Teuco, Bisazza, radiatori no Tubes. Skapji, mēbeles – Lema, Molteni&C, Moooi, Ligne Rosset u.c. Virtuves iekārtas – Arclinea. Katrā dzīvoklī ir iebūvēts kamīns.