Komforta un siltuma sajūta, visticamāk, ir pati svarīgākā sajūta, kas mums būtu jājūt, ieejot savā vai svešā mājoklī. Citādāk tās ir tikai sienas, grīda un griesti.

Interjera priekšmeti, kurus piedāvā vadošās ražotāju rūpnīcas, piepildīs telpu ar mājīgumu un palīdzēs Jums izveidot individuālu atmosfēru savā mājā.

Mēs, savukārt, palīdzēsim Jums veikt pareizo izvēli un realizēt idejas, piegādājot visus interjera elementus Jūsu mājā.


Projekts Briselē / Du Poinçon iela

Lakoniskais, “vīrišķais” divu līmeņu dzīvokļa interjers loft stilā. Nosvērtu mēbeļu formu pildīta telpa, kas tiek pretstatīta siltai krāsu gammai un “medus” grīdas fonam. Mūsdienīgs dzīvoklis, “man’s cave” lielajā pilsētā!

View06

View01

View02

View03

View04

View05

View07

View08

View09

View10

View11


Projekts Rīgā / Vesetas iela

Jaunkundzes kompaktā dzīvokļa interjers eklektiskā stilā. Drosme krāsu, faktūru, stilu savienojuma izvēlē un tas viss tikai 40 m2!

Zcam4

Zcam3

Zcam1

Zcam2

cam3

cam3

cam2

cam2

WC_rend1a

WC_rend2a


Projekts Jūrmalā / Kāpu iela

Privātmājas eklektiskai interjers Kāpu ielā ir paredzēts jaunajai ģimenei. Galvenās šī mūsdienīgā interjera īpašības ir komforts, mājīgums, vieglums, kustības ergonomika, mūsdienīgās tehnoloģijas un apdares materiāli, viss savienojumā ar 60 gadu stilu.

jurmala_hall

jurmala_living_room1

jurmala_living_room2

jurmala_kitchen

jurmala_guest_wc

jurmala_master_bedroom

jurmala_master_wc

jurmala_kids_room


Projekts Garupē / Vītolu iela

Privātmājas projekts Garupē. Interjerā tika izmantoti amerikāņu klasikas un mūsdienu elementu savienojums, pelēko un dziļo dabīgo toņu pretstats melnajam. Viesistabas un virtuves zonu bija nepieciešams realizēt ne tikai ērtu un elegantu, taču neaizmirstot par četrkāju mājas iemītniekiem.

vitolu_hall1

vitolu_hall2

vitolu_hall3

su gost_View01

su gost_View03

kuhnja_cvet_fasady_green

12_c

13_c

spal hoz_View17

spal hoz_View14

spal hoz_View03

garderob_View01

garderob_View02

su mast_View01

su mast_View02


Projekts Rīgā / Strēlnieku iela

Gaiša un plaša dzīvokļa interjera projekts oriģinālajā dzīvojamā kvartālā LOFTS & ROSEGOLD. Interjers ir izstrādāts aukstajos piparmētras un kobalta krāsu toņos, kuriem pretstatā ir silts medus toņa balinātā ozola parkets un spilgtā rieksta tekstūra mēbelēs. Akcenta detaļas ir izpildītas nerūsējošā tēraudā un melnā metālā, kas ievērojami papilina interjera kontrastu. Galvenais uzdevums bija izstrādāt plašu un ērtu telpu mūsu dārgiem klientiem un viņu biežajiem viesiem!

1ld

2

3_cut

4ld

5

6

7

8

9

10

11


Apgaismojums. Cik gaišs! Vai tiešām tā ir tā pasaule, kurā es dzīvoju? (Kuroshitsuji)


Mēbeles. Nopērc sev dīvānu un uz pāris gadiem Tu esi pilnībā apmierināts: nav svarīgi, ja kaut kas nesanāks, kā vajadzētu. Vismaz Tu esi atrisinājis jautājumu par dīvānu. (Čaks Palahņuks)


Virtuves. Tomēr virtuves ir īpaša vieta! Virtuvēs tiek apspriestas tēmas, kuras nedrīkst apspriest, piemēram, viesistabā. (Fridrihs Ņeznanskis)


Garderobes. Rūpējies par savu apģērbu tā, kā par savu labāko draugu. (Džoana Kroforda)


Aksesuāri. Jūsu mājā var atrasties viss, par ko esat sapņojis, bet, ja Jums nav laika rūpīgi un pārdomāti izvietot tajā dekoratīvos priekšmetus, tā nekad neizskatīsies kā vajag. (Kellija Hoppens)


Tapetes. Dievs dod katram no mums iespēju mainīt pasauli, bet mums ir slinkums pat nomainīt tapetes.


Paklāji. Es vienmēr esmu laimīgs atgriežoties vietā, kur var izdzert tasi tējas un pasēdēt uz mīksta paklāja. (Sids Barets)


Santehnika. Tu vari nebūt Arhimēds, bet vannā Tev ir jāiet!


Trauki. Aizdedziet sveces, dzeriet vīnu. Ēdiet no skaistiem traukiem. Valkājiet skaistu veļu un nekad, nekad negaidiet īpašu gadījumu!


Gleznas un rāmji. Glezna – tā ir poēma bez vārdiem. (Horācijs)


Spoguļi. Kad es skatos spogulī, es zinu, ka redzu sevi ne tā, kā mani redz citi … tādēļ, ka es skatos uz sevi tā, kā man gribas sevi redzēt. (Endijs Vorhols)


Tehnika. Tehnika nāk no zinātnes, turpretim pēdējā vadās no tehnikas. (Bērtrands Rasels)


Sporta aprīkojums. Veselā miesā, vesels gars. (Decimus Junius Juvenalis)


Durvis. Rakstura spēks neizpaužas spējā gāzt sienas, bet prasmē atrast durvis.


Flīzes un mozaīka. Saule. Kailums. Krēsls. Dvielis. Izlietne. Flīzes uz grīdas. Sunītis. Un esamība iegūst jēgu. (Džons Faulzs)


Rozetes un slēdži. Kopš tā laika ir pagājuši 80 gadi, bet es joprojām uzdodu sev vienu un to pašu jautājumu: kas tā ir – elektrība? Bet es neesmu spējīgs uz to atbildēt. (Nikola Tesla)


Parkets. Teju pirmo reizi viņa sajuta kaut ko iepriekš nepieredzētu; tādu, kas neiekļaujas parastās dzīves standarta parketa kvadrāta šablonā. (Vladimirs Nabokovs)


Kamīni un sildītāji. Miers, kamīns, grāmatas, klusums… Agrāk to mēdza uzskatīt par mietpilsonību. Šodien tas ir sapnis par zudušu paradīzi. (Ērihs Marija Remarks)


Aizkari, audumi un veļa. Tieši audums ir tas, kas veido interjera noskaņu, tādēļ, sākot darbu, es vispirms izvēlos audumus. (Kellija Hoppens)