Latvija ir neparasta valsts. Tā, kā īstena lēdija, ir noslēpumaina un daudzšķautņaina, draudzīga un viesmīlīga, pieticīga un vienlaicīgi grezna. Un, neraugoties uz savu gadsimtu seno vēsturi, tā ir un paliek mūsdienīga.

Latvijas sirds ir tās galvaspilsēta – skaistule Rīga, kura aizrauj un nepārstāj pārsteigt ar savu daudzpusību. Baudīt sauli, pazvilnēt zeltainajās smiltīs un atvēsināties Baltijas jūras viļņos Jūs aicina Latvijas pērle – kūrortpilsēta Jūrmala. Gardēži var sev atklāt citu Latviju – izgaršojot to.

Tiem, kam Latvija ir kļuvusi par otrajām mājām, mēs piedāvājam primāro nekustamo īpašumu Rīgas un Jūrmalas jaunajos projektos. Iegādājoties nekustamo īpašumu Latvijā, Jums ir iespēja saņemt uzturēšanās atļauju šajā valstī un tādējādi iespēju brīvi pārvietoties visā Eiropas Savienības teritorijā.


LATVIJA – tā ir…

architecture
MĀKSLA UN ARHITEKTŪRA
Latvija tik tiešām var lepoties ar savu arhitektūru – no viduslaikiem līdz greznajam modernismam, no lieliskā baroka līdz stiklotām postmodernisma ēkām, kā arī koka arhitektūra, kas pārdzīvojusi gadsimtus. Rīgas pilsēta, Rundāles pils, Daugavpils cietoksnis un daudzi citi objekti, kas iekļauti UNESCO Pasaules mantojumu sarakstā.


sea
JŪRA UN PLUDMALE
Latvijas krasta līnija stiepjas gar Rīgas jūras līci Baltijas jūrā. Sniegbaltās un mīkstās smiltis, priežu sili, nebeidzamas kāpas – tā ir neatņemama Latvijas dabas skaistuma sastāvdaļa. Jūrmala ir kūrortpilsēta, kas stiepjas 33 kilometrus gar jūru. Tā ir pilsēta, kurā atpūsties no galvaspilsētas kņadas un trokšņa, pilsēta, kurā var būt vienatnē ar jūru!


landscapes
AINAVAS
Nebeidzamas pļavas, biezie meži, upju līkloči, ezermalas, purvi un mālainie kalni – tās ir Latvijas ainavas. Daba ir neatņemama Latvijas iedzīvotāju sastāvdaļa. Daba – tā ir Latvijas bagātība.


cousine
GARŠA
Latvijas virtuves garša atspoguļo daudznacionālo valsts sastāvu – šeit cilvēki ciena kā augsto, tā arī mājas virtuvi no dažādām valstīm. Vietējā siera, mājas gaļas izstrādājumu, alus un vīna garšas jebkuru atgriezīs viduslaikos!


activities
AKTĪVĀ ATPŪTA
Maratons, orientēšanās mežā vai piedzīvojumu sacensības – tās ir tikai dažas no aktīvās atpūtas iespējām, no kurām var gūt baudu. Parki ir kā radīti skriešanai vasarā un slēpošanai ziemā. Ūdens resursu bagātība ļauj nodarboties ar dažādiem ūdens sporta veidiem. Tehnisko sporta veidu cienītājiem – lidmašīnas, paraplāni, deltaplāni, gaisa balonu un daudzas citas iespējas!


events
IZKLAIDE
Mierīga laika pavadīšanas cienītāji var apmeklētu muzejus, teātri, operu vai iet iepirkties. Katru mēnesi Latvijā norisinās pasākumi dažādām gaumēm – Šerloka Holmsa diena, velobrauciens ar retro velosipēdiem, gaismas festivāls Staro Rīga, Muzeju nakts, koncerti, dažādi gadatirgi un nakts izklaides. Latvijā dievina svinēt, tādēļ Rīgas pilsētas svētki, Dziesmu un Deju svētki, Jaunais gads un Līgo tiek atzīmēti ar vērienu, arī Ziemassvētkos šeit valda patiesi pasakaina atmosfēra!


soul
DVĒSELE
Latvijas dvēsele – dziesma, dinamiska kultūras dzīve. Nacionālajā operā pulcējas pasaules mākslas radītāji. Reizi 5 gados var vērot, kā 40 000 dejotāju un dziedātāju atrodas uz vienas skatuves Dziesmu un Deju svētkos.


time
LAIKS
Laiku nevar nopirkt par naudu, bet Latvija ir jebkura iztērēta laika vērta. Šeit nav lielu attālumu starp pilsētām. Visi diplomātiskie un biznesa uzņēmumi atrodas kompaktā Rīgas pilsētas centrā. Tāpēc visu ir iespējams atrisināt un izrunāt pie nesteidzīgām pusdienām vai vakariņām. Taču, ja nepieciešams apturēt laiku, pastaiga gar jūru vai mežu būs tieši tas, kas vajadzīgs.


romantic
ROMANTIKA
Parki, pilis, muižas, strūklakas, saulrieti – gluži kā dekorācijas senai filmai. Vecie tramvaji, šaurās ieliņas, promenāde, nebeidzamas pļavas, jūra… Romantika Latvijā ir visur!


geographic
ĢEOGRĀFIJA
Latvijas iedzīvotāji ir neiedomājami laimīgi cilvēki, jo var izbaudīt visus 4 gadalaikus, kas sadala gadu vienmērīgi – nav ieilgušās ziemas vai rudens. Latvija atrodas Eiropas dienvidaustrumos, taču klimats ir maigāks nekā tām valstīm, kas atrodas ziemeļos. Tas ļauj patiesi novērtēt vasaras atpūtu pie jūras.


people
CILVĒKI
Latvijas iedzīvotāji ir ļoti viesmīlīga tauta, šeit viesis aiziet mājās paēdis un apmierināts! Līdzīgi kā visās ziemeļvalstu tautās, šeit tiek novērtēta ieturētība, taču svētkos vai mīļotās hokeja komandas spēlē neviens neslēpj emocijas.