Muižas Nami ir pirmais projekts Baltijas valstīs, kur it visa centrā tiek likta cilvēka veselība – celtniecībā, dizainā, funkcionalitātē, ik dienas nodrošinot augstāku labklājības līmeni gan saviem iedzīvotājiem, gan viņu viesiem.

Šī novatoriskā koncepcija ir ieviesta Jūrmalā, Bulduros, Muižas ielā 19, priežu parka un sakārtotas pilsētas infrastruktūras tuvumā, tikai desmit minūšu gājiena attālumā no jūras. Komplekss sastāv no trīs ēkām, no kurām divas ir restaurēti koka arhitektūras pieminekļi, savukārt trešā ēka – mūsdienīgas arhitektūras paraugs. Ēkas veidotas, izmantojot tikai ekoloģiskus, augstākās kvalitātes celtniecības materiālus, kas ir droši cilvēka veselībai.

Mājīgā kompleksa pagalmā atrodas bērnu un sporta laukumi ar oriģināliem āra trenažieriem, kā arī labiekārtotas puķu dobes ar unikāliem augiem un garšaugiem. Vienā no ēkām, rezidenču teritorijā atradīsies vienīgais Latvijā, bet Amerikā un Eiropā jau populārais interaktīvais Wellness Concept Store, kas ietver sevī Super Food Bar un Comfort Zone Beaty Corner, kur iedzīvotājiem un viesiem tiks piedāvāti visi jaunākie produkti un pakalpojumi cilvēka ķermeņa un gara harmonijai.

Wellness rezidence Muižas Nami – lieliska vieta dzīvošanai un atpūtai!

* 2016.gada septembrī Muižas Nami saņēma starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas (FIABCI) prestižo balvu „Baltic Prix d’Excellence” kā labākais wellness projekts Baltijas valstīs.