Jūs varat uz mums paļauties nekustamā īpašuma meklēšanas un interjera iekārtošanas jautājumos. Mūsu partneri – paši jaunākie un kvalitatīvākie nekustamā īpašuma projekti Latvijā un pasaules vadošie interjera priekšmetu ražotāji.

1. Jaunu apartamentu pieskaņošana: 

1.1. Apartamentu piemeklēšana balstoties uz klienta vēlmēm;

1.2. Tūre pa izvēlētiem apartamentiem, to apskatīšana kopā ar pasūtītāju;

1.3. Izvēlēto apartamentu analīze (plusi un mīnusi, to salīdzinājums);

1.4. Juridiskā palīdzība dzīvokļu iegādē.

2. Interjera iekārtošana: 

2.1. Interjera projekta skiču un tehniskās daļas izstrādāšana;

2.2. Celtniecības darbi + autoruzraudzība;

2.3. Interjera priekšmetu piegāde līdz durvīm un montāža objektā;

2.4. Interjera projekta nodošanas darbi (tīrīšana, dekorēšana ar aksesuāriem, nodrošināšana ar visām nepieciešamajām sadzīves lietām).


KĀPĒC IR NEPIECIEŠAMS KONSALTINGS NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA IZVĒLĒ?
Piemeklējot nekustamo īpašumu, klients saprot, ka katrs attīstītājs ir ieinteresēts pārdot savu īpašumu. Tāpēc bieži vien klientam ir vajadzīgs neatkarīgu ekspertu viedoklis, kas savukārt palīdzēs viņam izdarīt pareizo izvēli. Neatkarīgais eksperts [FULLHOUSE komanda] vienmēr piedāvās labākos variantus no dažādu attīstītāju projektiem, kas vairāk tiek vērsti uz klienta prasībām. Nekustamā īpašuma piemeklēšana balstās uz personīgām klienta prioritātēm tādām kā vieta, kvadrātmetru daudzums, apdares esamība, augstums virs jūras līmeņa u.c. Nekustamā īpašuma piemeklēšanas procesā tiek ņemta vērā arī dzīvokļa iekārtošanas iespēja. Tieši tādēļ ir nepieciešams deleģēt šos jautājumus profesionāļiem ar lielu pieredzi.

Nekustamā īpašuma piemeklēšana sevī iekļauj ne tikai dzīves mājokļa atrašana, bet arī pārrunās ar attīstītāju atrast kompromisus un klientam visizdevīgākos risinājumus.

KĀPĒC IR NEPIECIEŠAMS INTERJERA DIZAINA PROJEKTS?
Ikvienā profesijā kā arī interjera dizainā ir vadošie speciālisti, kas viegli atrisinās uzdevumu jebkuras sarežģītības pakāpes. Interjera dizainers [FULLHOUSE komanda] redz projekta kopējo ainu, viņa darbs ir vērsts tikai uz klienta interesēm. Piemēram, iebūvēto skapju piegādātājs ir atbildīgs tikai par savu skapi, viņa atbildības lokā neiekrīt skapja savienojuma vieta ar karnīzi, flīzes šuvi vai fasādes toņa mijiedarbība ar sienas krāsu utml. Tādā darba scenārijā piegādātāja piedāvājums balstīsiet tikai uz tā personīgo pieredzi un gaumi, rezultāts – interjers sadrumstalots, bez kopsaucēja. Profesionāla interjera dizainera galvenais uzdevums ir radīt īstenu harmoniju Jūsu mājoklī.

Simfonisko orķestri nav iespējams iedomāties bez diriģenta, tā arī īsteni harmonisku dzīvesvietu nav iespējams iedomāties bez interjera dizainera profesionālā darba.