Parker’s ir 5 ēku ansamblis, kas sastāv no 4 rekonstruētām koka ēkām birojiem un centrālu daudzdzīvokļu jaunbūvi iekšpagalmā. Arhitekts radījis šo ēku ansambli savienojot UNESCO koka arhitektūras mantojumu ar mūsdienu tehnoloģijām un ikdienas dzīvi. Ēku ansambļa priekšgalā slejas dažāda rakstura, izskata un 19 gs. radīti koka ēku šedevri, kuri kalpos mūsdienu ātrajam dzīves ritmam, turpretim klusā iekšpagalmā slejas 7 stāvu jaunbūve PARKER’s ar cēlo melno toņu materiālu izvēli fasādēs un ieejas portālos, kā arī lielisko panorāmas skatu uz pilsētu. 4 pilnībā rekonstruētas koka ēkas, kas kalpos birojiem un komercfunkcijām, ēku koka konstruktīvie elementi un fasādes celtas no ciedra koka, rekonstrukcija vēl vairāk uzsvērs koka arhitektūras unikalitāti. Turpmākie ēku risinājumi tiks pielāgoti nākotnes nomnieku prasībām, respektējot šo koka vēstures mantojumu.

To interjeros tiks saglabāta vēsturiskā elpa, dizaina risinājumos materiāli tiks izvēlēti respektējot šos UNESCO vēsturiskā centra koka arhitektūras šedevrus.

Kopumā 68 dzīvokļi jaunbūvē pieejami no 34m2- 150 m2 ar plašām terasēm. Pazemē pieejamas 32 auto novietnes un 26 virszemē.