Trebū HOME nami ir rūpīgi projektēti un būvēti no kvalitatīviem, videi draudzīgiem materiāliem un dzīve tajos ir ērta un droša. Projekta būvniecības procesā izmantoti moderni tehniskie risinājumi, bet materiālu izvēlē īpaši izvērtēta arī energoefektivitāte, lai iedzīvotājiem nodrošinātu minimālu resursu patēriņu un ērtu dzīvošanu siltos mājokļos.

Katrā ēkā pieejami 2 lifti un 2 kāpņutelpas ar izejām uz teritoriju un labiekārtoto iekšpagalmu.
Trebū HOME projektā ir mājīgi, dizaineru izstrādāti vestibili ar ērtu piekļuvi dzīvokļiem un liftiem arī vecākiem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Katram dzīvoklim paredzēta slēdzama noliktavas telpa ēkas pagrabstāvā. Pie Trebū HOME pirmajām ēkām izvietotas virszemes autostāvvietas un velonovietnes.
Trebū HOME būs mājas, kur ikvienam prieks atgriezties – jaunos īpašniekus gaidīs gaiši, plaši un energoefektīvi dzīvokļi.

Šobrīd pirmajās divās piecu stāvu ēkās par pieejamu cenu ir iespēja iegādāties kādu no 108 dzīvokļiem – jauno iemītnieku izvēlei pieejami dzīvokļi ar kopējo platību vairāk nekā 3000 m2: 36 m2 lieli studijas tipa dzīvokļi, 40-52 m2 lieli divistabu dzīvokļi, 67-68 m2 lieli trīsistabu dzīvokļi, 80 m2 lieli četristabu dzīvokļi.

Dzīvokļi pieejami ar pilnu apdari, izmantojot kvalitatīvus apdares materiālus un santehnikas iekārtas. Dzīvokļu plānojums veidots pārdomāti, lai iedzīvotāji varētu pilnvērtīgi izmantot visu dzīvokļa platību.
Katram dzīvoklim paredzēts balkons, bet pirmā stāva dzīvokļiem – terases, kas izvietotas uz norobežota 1,2 metru paaugstinājuma.

Īpašas rūpes veltītas Trebū HOME ainavas dizainam – 10 hektāru plašā teritorija tiks labi izgaismota un labiekārtota ar pastaigu takām, atpūtas soliņiem un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī bagātīgi apzaļumota ar kokiem un ziedošiem augiem. Katras Trebū HOME ēkas iekšpagalma spēļu laukumā vietu rotaļām atradīs mazākie Trebū HOME iedzīvotāji. Kompleksa teritorijā paredzēts izveidot arī spēļu laukumus lielākiem bērniem. Sportiska dzīvesveida mīļotājiem un ierosmei sportot projektā būs pieejamas aktīvā sporta zonas: sporta laukumi, āra trenažieri un basketbola laukums. Cauri Trebū HOME teritorijai vijas ozolu aleja un šeit būs arī skriešanas, velo un pastaigu celiņi ar soliņiem.