«Vilhelma Nami» Miesnieku ielā 13, 15 un 17 iespējams ir iekārojamākās adresēs Rīgā. Senatnes elpa un vecpilsētas miers padara «Vilhelma Namus» par īstenu oāzi dvēselei. Ēkas ir valsts nozīmes kultūras pieminekļu ansambļa daļa. 17./18. gadsimtā tās celtas kā spīķeri – to apliecina namu unikālais arhitektoniskais veidols. Pateicoties 2013./2016. gadā veiktajai rekonstrukcijai, «Vilhelma Namos» atkal iemājo dzīvība.

Rekonstrukcijas rezultātā trīs Miesnieku ielas nami apvienoti vienā ēku kompleksā un tiem izveidots vienots divu līmeņu iekšpagalms, kas brīvi savienots ar blakus esošās Sv. Pestītāja anglikāņu baznīcas piegulošo teritoriju. Namos ierīkoti divpadsmit dzīvokļi ar platību no 84 līdz 199 m^2 – divi vidū esošajā namā un malējos – katrā pa pieciem. Visi dzīvokļi tiek piedāvāti ar pilnu apdari.
«Vilhelma Namu» dzīvokļu koncepts radīts tiem, kuri dzīvi nevis dzīvo, bet bauda. Tiem, kuri spēj saskatīt un novērtēt to, kas ir patiesi vērtīgs. Dzīvokļu interjerā izteikti dominē baltā krāsa, kas piešķir telpām plašumu un ļauj izcelties telpu dizaina īpašajam akcentam – atsegtajam ķieģeļu mūrim un sijām. Nekas dzīvokļu interjerā nav izvēlēts nejauši, bet gan tā, lai varenajos mūros radītu mājīgumu,mieru un eleganci. Piemeklējot apdares materiālu un mēbeļu zīmolus, mēs apzināti izvēlējāmies tikai pasaulē atpazīstamus ražotājus un dizainerus, kas rada izcilus dizaina un mākslas priekšmetus, ikonas, kas nezaudēs savu vērtību laikam ejot.

Tā, piemēram, gaismas ķermeņi izvelēti no Japānas gaismas ķermeņu dizainera Ingo Maurer un dizainera Filipe Stark firmas Flos radītās kolekcijas. Kamīni – no Francijas ražotāja Focus. Interjeru papildina laikmetīgās mākslas un īpaši atlasīti priekšmeti no izsolēm, un antikvariātiem Eiropā. Sanmezglos izmantota itāļu dizaineru kompānijas Rexa santehnika un Spānijas zīmola Inalco flīzes. Mēbeles izvēlētas no tādiem Itāļu zīmoliem kā Driade, Gervasoni, Cassina, Boffi un citiem.