Dzīvojamais komplekss Vivaldi Platinum atrodas Jūrmalas kūrorta vecākajā daļā – Dubultos. No rezidences līdz Jūrmalas centram var nokļūt 15 minūšu ilgā pastaigā, līdz jūrai – 5 minūšu gājienā. Plānojot dzīvokļus īpaša uzmavība bija pievērsta tam, lai katrā iekļūtu saule. Dzīvokļi ir orientēti uz vairākām debespusēm. Tajā pat laikā māja novietota tā, lai saglabātu vecos ozolus, kas aug šajā zemes gabalā.

Terases ir izvietotas ēkas dienvidu pusē un ir atdalītas ar žalūzijām, kas ļauj baudīt nesteidzīgas brīvdienu brokastis. Stāvvieta mājas iedzīvotāju transportam ir izvietota pazemē – Jūrmalā ir maz brīvu zemes gabalu un ierīkot autostāvvietas teritorijā ir pagalam nelietderīgi. No autostāvvietas uz visiem stāviem var ērti nokļūt ar liftu, iebraukšana pazemē ir pārdomāta un ērta. Ģimenēm ar bērniem ir izveidots slēgts bērnu spēļu laukums, kas atrodas jūras pusē, nost no ceļa.

Visi projekta dzīvokļi ir vienstāvīgi. Lielajos 3-4 istabu dzīvokļos dzīvojamās zonas ir izveidotas pietiekoši lielas, lai būtu iespējams atdalīt virtuves zonu no viesistabas. Tas ir ļoti parocīgi tiem, kam nepatīk studio tipa apvienotās viesistabas. Virtuves ir gaišas, ar logiem. Ir iespējas arī apvienot virtuvi ar terasi. Ir dažādi plānojumu varianti. Istabu platums ir ne mazāks par 3.40 metriem, kas ļauj funkcionālāk izmantot platību.